«حرف‌هاي خودماني» در بيست و پنجمين نشست سبك زندگي اسلامی

«حرف‌هاي خودماني» در بيست و پنجمين نشست سبك زندگي اسلامی


«حرف‌هاي خودماني» در بيست و پنجمين نشست سبك زندگي اسلامی

مدیر عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد گفت: بیست وپنجمين نشست از سلسله‌ نشست‌هاي سبك زندگي اسلامی با موضوع «حرف‌هاي خودماني» در يزد برگزار مي‌شود.

محمد رضا دشتی اظهار داشت: برگزاري سلسله نشست‌هاي سبك زندگي از ارديبهشت ماه سال جاري در يزد كليد خورد و تاكنون بيست و چهار نشست با حضور اساتيد برجسته و محبوب يزد برگزار شده است.

وي بيان اينكه نشست بيست و پنجم نيز با عنوان «حرف‌هاي خودماني» برگزار مي‌شود، عنوان كرد: در اين نشست كه ويژه افراد متاهل است و بدون حضور فرزندان برگزار مي‌شود، استاد تركماني به بيان مباحث تخصصي در زمينه روابط زناشويي مي‌پردازد.

دشتی خاطرنشان كرد: تلاش شده موضوع‌هايي براي اين نشست‌ها انتخاب شود كه جامعه نياز بيشتري به آن دارد و در مجموع تلاش شده برگزاري اين نشست‌ها و با محورهاي انتخابي، بتواند مشكلات زندگي مردم را رفع و بنيان خانواده‌ها را مستحكم‌تر كند.

وي بيان كرد: در اين نشست‌ها مباحث متعددي از جمله تربيت فرزندان، همسرداري، روش‌هاي استفاده صحيح از تكنولوژي‌هاي روز نظير تلفن همراه، اينترنت و ... در خانواده با انتخاب عناوين جذاب براي مردم در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد عنوان كرد: خوشبختانه اين نشست‌ها مورد توجه و استقبال بسيار خوب مردم قرار گرفته و هر هفته در اين نشست‌ها كل ظرفيت فرهنگسراي شهرداري تكميل مي‌شود و در اغلب آنها با كمبود فضا مواجه هستيم.

وي با بيان اينكه اين نشست‌ها به صورت رايگان برگزار مي‌شود، خاطرنشان كرد: در اين نشست از حضور اساتيدي كه از دانش كافي و به روز بهر‌ه دارند و در ميان مردم نيز از محبوبيت لازم برخوردارند، استفاده شده تا اثرگذاري اين برنامه‌ها در زندگي مردم افزايش پيدا كند.

دشتی بيان كرد: نشست بيست و پنجم قرار است فردا ساعت 18 در فرهنگسراي شهرداري در بلوار شهيد صدوقي يزد برگزار شود.

وي با بيان اينكه اين نشست‌ها تا پايان سال ادامه خواهد داشت، تاكيد كرد: اين برنامه در سال آينده نيز با قالب‌هاي جديدتري پيگيري خواهد شد.