• سه‌شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

شهردار یزد در نشست مشترک با جمعی از سرمایه گذاران آلمانی: ظرفیت ها و پتانسیل های بالای موجود در یزد، دروازه ورود به اقدامات و فعالیت های مشترک

شهردار یزد در نشست مشترک با جمعی از سرمایه گذاران آلمانی: ظرفیت ها و پتانسیل های بالای موجود در یزد، دروازه ورود به اقدامات و فعالیت های مشترک

شهردار شهر جهانی یزد در نشست مشترک با جمعی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران آلمانی به معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهر یزد پرداخت.

مهدی جمالی نژاد در نشست " معرفی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در استان یزد" به هیات  سرمایه گذاری آلمانی که روز پنج شنبه بیست و سوم فروردین ماه نود و هفت در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد برگزار شد؛ ظرفیت ها و پتانسیل های بالای موجود در استان و شهر یزد را دروازه ای برای ورود به اقدامات و فعالیت های مشترک شهری و همچنین رخدادهای فرهنگی متقابل بین یزد و شهرهای مختلف آلمان دانست.

جمالی نژاد با اشاره به ظرفیت های بالای یزد در حوزه های مختلف نظیر صنعت، گردشگری و برخوردار بودن استان و شهر یزد از میراث اصیل  و با ارزش معنوی در کنار معماری ریشه دار، ابراز امیدواری کرد: در زمینه ایجاد زیرساخت های تفریحی، تفرجی و گردشگری، حمل و نقل بویژه حمل و نقل ریلی شهری همکاری های خوبی با سرمایه گذاران آلمانی داشته باشیم .

سکاندار شهرداری یزد، کویرهای منحصر به فرد یزد را  بهشت انرژی خورشیدی و همچنین زمینه ای برای ایجاد اکوپارکها و کمپ های کویری دانست.

 شهردار یزد افزود: در زمینه رخدادهای فرهنگی این توانایی را داریم که هفته های فرهنگی مشترک بین یزد و شهرهای آلمان برگزار کنیم و میزبان گروه های فرهنگی و هنری از کشور آلمان باشیم.

جمالی نژاد ابراز امیدواری کرد که یزد با یکی از شهرهای آلمان که به مانند شهر یزد دارای اصالت و ریشه های تمدنی کهن باشد، پیمان خواهرخواندگی منعقد کند.

آدرس کوتاه :