• جمعه، ۲۵ آبان ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

افزايش برنامه‌هاي فرهنگي شهر براي ايجاد نشاط همگاني

افزايش برنامه‌هاي فرهنگي شهر براي ايجاد نشاط همگاني

رییس سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به نقش برگزاري برنامه‌هاي فرهنگي شهر در جهت افزايش نشاط همگاني، افزايش برنامه‌هاي فرهنگي و شاد در شهر را به همشهريان وعده داد.

«عباس ملازینلی» ايجاد نشاط همگاني را مهمترين هدف سازمان فرهنگی، اجتماعي و ورزشی شهرداری یزد از اجراي برنامه‌هاي اين سازمان عنوان كرد و گفت: افزایش نشاط عمومی و امید به زندگی مردم با استفاده از سه عنصر فرهنگ، اجتماع و ورزش میسر خواهد شد.

وی در همين راستا برگزاری بیش از پیش برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر را در سال جاري وعده داد و اظهار كرد: با صداقت و جرات به همشهریان یزدی قول می‌دهم تا پایان سال جاری به طور ميانگين هر روز در شهر يزد شاهد برگزاري دو تا سه برنامه‌های فرهنگي و شاد باشيم.

ملازینلی از استقبال قابل توجه شهروندان و مسافران نوروزي از ويژه‌برنامه‌هاي برگزار شده در اين ايام ابراز خرسندي كرد و با اشاره به ايام گراميداشت مقام معلم، گفت: به همين مناسبت نيز برنامه‌های متعددي در شهر يزد برگزار شد تا دين شهرداري به قشر معلم به درستي ادا شود.

اين مسئول با اشاره به تداخل روز معلم و ولادت صاحب‌الزمان(عج)، اظهار كرد: در هر كدام از اين برنامه‌ها كه البته با اولويت مناطق محروم برگزار شد، به همين مناسبت ۳۱۳ نفر از معلمان هر منطقه دعوت شدند.

(ایسنا)


تداوم دوره های آموزشی اخلاق حرفه‌ای ویژه رانندگان سرویس مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ و استقبال رانندگان تاکسی سرویس مدارس؛

هفتمین جلسه آموزشی از سری کارگاه های آموزشی اخلاق حرفه ای ویژه رانندگان سرویس مدارس تحت نظارت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در روز...

۱۳۹۷/۰۸/۲۲ 186 بازدید