• دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

آبـادانی فعالیتهای عمرانی شهری در سایه تلاش پیمانکاران متعهد توانمند

آبـادانی فعالیتهای عمرانی شهری در سایه تلاش پیمانکاران متعهد توانمند

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، از مشارکت و تلاش های بی وقفه  پیمانکاران این منطقه درسال 96 تقدیر و با اهداء لوح سپاس از طرف مدیر منطقه از همدلی و همراهیشان  تجلیل به عمل آمد.

کشفی مدیر منطقه دو در این جلسه اعلام کرد برای موفقیت در امورات شهرداری منطقه به حرکت در راستای یک برنامه ریزی منسجم در تمامی واحدها نیازمندیم و باید در سال جاری برنامه محوری را سرلوحه نگاه و نگرش و کارهای خویش قرار دهیم.

در ادامه جلسه دکتر عباسی عضو شورای اسلامی شهر افزود: اقدامات عمرانی نقش مهمی در تحول و زیبا سازی چهره شهر را دارد و به دلیل تآثیرات اجتماعی که بین شهروندان دارد از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، لذا از پیمانکاران محترم تقاضا دارم همچنان اهتمام بیشتری در جهت افزایش سرعت کار  و کیفیت آن را داشته باشند.

وی تصریح کرد:  پیمانکاران به نوعی بازوان پرتوان شهرداری ها هستند و هر چه توان اجرایی آنان بالا رود، توسعه و فعالیتهای عمرانی شهری که نتیجه این کار در اتمام گذر مازاریها به اثبات رسید سرعت خواهد گرفت.

قابل ذکر است در جلسه ی مشترک که با حضور کلیه پیمانکاران منطقه، مدیر منطقه و معاونین برگزار شد از پیمانکاران این منطقه تجلیل به عمل آمد.

 


معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری: طی دو ماه اخیر به بیش از 80 مورد درخواست مردمی در سامانه شهربین پاسخ داده ایم

به گزارش روابط عمومی معاونت امورزیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد، با عنایت به راه اندازی سامانه آنلاین شهربین و رفاه حال شهروندان، در دو ماهه...

۱۳۹۷/۰۹/۲۵ 5 بازدید