بازدید رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آسایشگاه جانبازان یزد

بازدید رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آسایشگاه جانبازان یزد

✅ در بازدید از آسایشگاه جانبازان یزد مطرح شد؛
همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س)
 
🔷عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با احمد ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از آسایشگاه جانبازان یزد بازدید و در نشست هم اندیشی برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س) شرکت کرد.
 
🔹عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این نشست با قدردانی و گرامیداشت مقام شامخ جانبازان و رزمندگان اسلام، بیان داشت: هرچند نام شما عزیزان جانباز نهاده شده است اما در واقعیت روح بزرگ و دل دریا مانند شما سبب شده تا این نقص ظاهری و جسمی به شدت پوشانده شود و همگان از محضر شما درس بزرگ منشی، صبر و انسانیت بیاموزند.
 
🔹وی در ادامه با اعلام آمادگی همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری شایسته مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س)، افزود: این سازمان حمایت و همراهی با این قشر فرهیخته جامعه را وظیفه خود می داند. ما و تمام همکارانمان در این مجموعه به سهم خودمان و به توانی که داریم در حمایت از جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود و این مجموعه را در برگزاری سوگواری پاره تن رسول الله(ص) همراهی و همیاری خواهیم کرد.
 
🔸احمد ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز با بیان اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد همیشه یار و یاور جانبازان بوده است، بیان داشت: این سازمان یکی از بهترین همراهانی می باشد که در تمامی ایام سال یار و یاور ما در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی بوده است. این همراهی متداوم و نگاه ارزشمند این مجموعه نسبت به جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شایسته تقدیر است.